Najczęściej zadawane pytania

Najlepiej 7-6 miesięcy przed datą  ślubu. Jest to optymalny czas na poszukiwania. Proszę  pamiętać, że suknie należy zamówić minimum 4 miesiące przed datą ślubu. Musimy mieć czas na przymiarkę gotowego modelu i ewentualne poprawki krawieckie.
Tak można u nas wypożyczyć zarówno suknię ślubną jak i wieczorową.
Ceny można poznać tylko podczas indywidualnej przymiarki u nas w salonie. Wtedy też, podajemy oferty z jakich można skorzystać, nabywając suknię swoich  marzeń.
Najlepiej jest się umówić  na indywidualną przymiarkę, ponieważ  wtedy mają Panie gwarancję, że podczas takiej przymiarki poświęcimy 100% czasu i uwagi właśnie umówionej klientce.
Tak, staramy się każdej Pani dobrać dodatki ślubne  spełniając jej nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Można przyjść do nas ze swoją wizją  a my  z całych sił postaramy się ja spełnić
Oczywiście, że tak.

Nasz adres na Facebooku to: https:/www.Facebook.com/aleksandramodaslubnaiwieczorowa/Posiadamy również swoją stronę na instagramie. Znajdziesz nas pod adresem Aleksandra.moda.slubna

Można dzwonić pod numer telefonu 504-146-273, pisząc wiadomość na Facebooku i instagramie jak i również osobiście w salonie.
Nasz adres to ul.Brzeska 7 (oś.Paulinów), 67-200 Głogów.
Nasz salon nie jest filią. Działamy w Głogowie obsługując klientki z okolicznych miast i sąsiednich województw.
Pokrowce dajemy naszym klientom gratis. Każda suknia po przygotowaniu jest w pokrowiec pakowana i czeka na odbiór w salonie nawet do dnia przed ślubem.
Tak w naszym salonie nie ma zakazu fotografowania przymierzanych sukien. Wierzymy, że pozwala to naszym klientkom na podjęcie decyzji w zaciszu domowym, jak i również daje szansę na udostępnienie zdjęć bliskim osobom, które nie mogły być w salonie podczas przymiarki.
Podczas podpisywania umowy wpłacają Panie 50% zadatku. Reszta wpłacana jest w dniu odbioru sukni z salonu.